Dinamiskās bankas ar sarkanās gaismas terapiju AERIFY CUPPER

Apraksts

Aerify Cupper dinamiskās bankas mazina muskuļu sasprindzinājumu, uzlabo vispārējo asins plūsmu un veicina šūnu atjaunošanos.

Aerify Cupper ir moderno tehnoloģiju un tradicionālās ārstnieciskās terapijas kombinācija, kas jau senos laikos ir izmantota, lai mazinātu sāpes, iekaisumu un uzlabotu relaksāciju un vispārējo labsajūtu.

Sarkanās gaismas terapija (RLT) ir ārstēšana, kurā tiek izmantota zema viļņa garuma sarkanā gaisma, lai uzlabotu ādas izskatu, piemēram, samazinātu grumbas, rētas, apsārtumu un pinnes, samazinātu iekaisumu šūnās un palielinātu asinsriti.

Aerify patiesi atbalsta aktīvu dzīvesveidu, tāpēc viegli pārnēsājamais Aerify Cupper būs jums ideāls rīks lietošanai mājās, ceļojumos, birojā, treniņnometnēs, sacensību dienās vai pat kā profesionāļa palīgs jebkurā fizioterapeita un masāžas terapeita praksē. Izmantojams arī ar masāžas eļļu vai losjonu.

Kā darbojas Aerify Cupper?

Aerify Cupper ierīce kausa iekšpusē rada vakuumu, kas velk ādu uz augšu. Sūkšana no ierīces ievelk ķermeņa šķidrumus apstrādātajā zonā. Šis sūkšanas spēks paplašina un salauž sīkus asinsvadus (kapilārus) zem ādas. Jūsu ķermenis izturas pret procedūras zonu kā pret mikrotraumu, palielinot asinsriti šajā vietā. Tas mazina muskuļu sasprindzinājumu, kas uzlabo vispārējo asins plūsmu un veicina šūnu atjaunošanos. Tas arī palīdz veidot jaunus saistaudus un radīt audos jaunus asinsvadus.

Aerify Cupper ar savu dinamisko sūkšanu pārspēj klasisko vakuuma banku terapiju. Dinamiska sūkšanas un atbrīvošanas maiņa uzlabo efektīvu asinsriti un paātrina atveseļošanās procesu. Turklāt sarkanās gaismas terapija palīdz sasniegt vēl efektīvāku rezultātu, palielinot Aerify Cupper priekšrocības, kas var ietvert relaksāciju, sāpju mazināšanu, iekaisuma mazināšanu un kopumā ātrāku atjaunošanos.

Specifikācija

Svars: 0,2 KG
Izmērs:  9 x 9 x 7 cm
Jaudas patēriņš: 5 W
Lādētāja izeja: DC 5V – 2A
Uzlādes laiks: 2,5 stundas
Sarkanās gaismas viļņa garums: 630-670 nm
Sūkšanas jauda: -60~0 kPa
Akumulatora ietilpība: 1800 mAh

Kā lietot Aerify Cupper?

– Lūdzu, izlasiet lietotāja rokasgrāmatu un kontrindikācijas, lai pārliecinātos, ka produkts ir piemērots paredzētajam lietojumam.
– Lietojiet to tikai tieši uz ādas bez apģērba. Pēc izvēles varat izmantot masāžas eļļu, želeju vai losjonu ērtākai masāžai.
– Uzlieciet ierīci uz paredzētās ķermeņa zonas, nospiediet un turiet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu. Sūkšana ir ieslēgta pēc noklusējuma.
– Nospiediet pogu M, lai pārslēgtos starp 5 dažādiem sūkšanas režīmiem, ko norāda zaļo LED indikatoru skaits.
– Nospiediet sūkšanas jaudas līmeņa pogu, lai pārslēgtos starp 5 dažādiem sūkšanas jaudas līmeņiem, ko norāda sarkano LED indikatoru skaits.
– Nospiediet spuldzes pogu, lai ieslēgtu/izslēgtu sarkanās gaismas terapiju.
– Nospiediet pauzes/startēšanas pogu, lai apturētu sūkšanu vai atsāktu to pēc tam, kad krūze atkal ir novietota paredzētajā ķermeņa zonā.

Aerify Cupper ir 5 dažādi sūkšanas režīmi. Nospiediet pogu M, lai pārslēgtos starp sūkšanas režīmiem, ko norāda zaļo LED indikatoru skaits.

Masāžas eļļas un losjoni

Pēc izvēles varat izmantot masāžas eļļu, želeju vai losjonu ērtākai masāžai.

Profesionālai procedūrai, ko veic fizioterapeits vai masāžas terapeits, ieteicams izmantot masāžas eļļu, želeju vai losjonu, it īpaši gadījumos, ja pacientam ir jutīga āda.

Izmantojiet masāžas eļļu vai losjonu kā parasti, vienmērīgi izkliedējot to, pirms uzliekat ierīci uz ķermeņa. Lietojiet šķidrumus piesardzīgi. Ražotājs nav atbildīgs par gaisa sūkņa bojājumiem, kas radušies nepareizas šķidrumu lietošanas dēļ.

Režīmi

1. režīms – viegla, ritmiska masāža, kas ideāli piemērota muskuļu iesildīšanai
2. režīms – maiga viļņu masāža muskuļu sāpju remdēšanai
3. režīms – lēnas jaudas režīms maksimālai sūkšanas jaudai
4. režīms – ātras jaudas režīms maksimālai sūkšanas jaudai
5. režīms – intensīva, progresīva ritmiska masāža, kas nodrošina maksimālu sūkšanas masāžas pieredzi

Kontrindikācijas

Neizmantojiet Aerify Cupper grūtniecības laikā vai ar jebkādiem medicīniskiem implantiem (piem., sirds elektrokardiostimulatoriem), dzīvību uzturošām medicīniskām elektroniskām ierīcēm, medicīnas elektroniskām ierīcēm. Kā arī gadījumos, ja Jums ir:

– Jebkura smaga sirds un asinsvadu slimība
– Aritmija
– Augsts asinsspiediens
– Slikta koagulācija
– Akūta plaušu tūska
– Akūtas infekcijas
– Osteoporoze
– Plaušu embolijas epizodes
– Akūts tromboflebīts
– Dziļo vēnu tromboze
– Asins recekļi
– Kaulu lūzumi vai dislokācija
– Atvērtas brūces vai iekaisums
– Smagas ādas alerģijas vai ādas infekcijas slimības
– Smaga nervozitāte, paaugstināts drudzis, krampji, spazmas, maniakāls nemiers
– Izjūtat neizskaidrojamu nogurumu
– Tiek veikta operācija vai tikko tā ir bijusi

!!! Konsultējieties ar savu ārstu, ja neesat pārliecināti, ka varat izmantot Aerify Cupper