Dinamiskas gaisa kompresijas un siltuma ikru piedurknes AERIFY FLY

Apraksts

Kas ir iekļauts?

1 pāris (2 gab.) viena izmēra Aerify FLY ikru piedurknes. USB tipa C lādētāja kabeļi, pārnēsāšanas soma.
 
Aerify FLY ir dinamiskās gaisa kompresijas sērijas produktu jaunā paaudze. Tā pati Aerify Recovery gaisa kompresijas tehnoloģija mazākā, pilnībā bezvadu un pārnēsājamā sistēmā. Aerify FLY ir vērsta uz ikriem, ko sauc arī par jūsu otro sirdi, un tas ir ideāls ierocis ikvienam, lai cīnītos ar nogurušām vai pietūkušām kājām.
 
Pārnēsājamais Aerify FLY būs jūsu ideāls rīks lietošanai mājās, ceļojumos, birojā, treniņnometnēs, sacensību dienās vai pat kā profesionāļa palīgs jebkurā fizioterapeita un masāžas praksē.
 

Kā darbojas Aerify FLY?

Aerify FLY ir paredzēts ikru muskuļiem.
 
Aerify izmanto gaisa vai arī pneimatisko kompresiju, lai izveidotu dinamisku un efektīvu masāžu jūsu kājām. Secīga gaisa kameru piepūšana palielina šķidruma cirkulāciju jūsu kājās, kas palīdz ātrāk atgūties no aktīva dzīvesveida un sporta.
 
Ikrus bieži sauc par “otro sirdi”, jo tiem ir svarīga loma asinsrites sistēmas palīdzēšanā. Ķermenis ir konstruēts tā, ka, ejot, ikru muskuļi sūknē venozās asinis atpakaļ uz jūsu sirdi. Jūsu ikru vēnas darbojas kā asins rezervuārs, kas jūsu ķermenim jebkurā brīdī nav nepieciešams cirkulācijai. Mērķtiecīga dinamiska gaisa kompresijas masāža ikriem uzlabo cirkulāciju visā ķermeņa lejasdaļā un palīdz organismam tā dabiskajos atveseļošanās procesos.
 

Specifikācija

Svars: 1,2 KG
Izmērs:  36 x 11 x 16 cm
Jaudas patēriņš: 5 W
Lādētāja izeja: DC 5V
Uzlādes laiks: 4 stundas
Spiediens: 120-240 mmHg
Akumulatora ietilpība: 2500 mAh
Darba laiks: ar siltumu – līdz 1 st., bez siltuma – līdz 3 st.

Kā lietot Aerify Fly?

Lūdzu, izlasiet lietotāja rokasgrāmatu un kontrindikācijas, lai pārliecinātos, ka produkts ir piemērots paredzētajam lietojumam.
Izmantojiet to ar apģērbu vai bez tā.
Uzvelciet Aerify FLY piedurknes uz ikriem, pārliecinieties, ka tās ir labi pieguļošas, un aizveriet velcro aizdari, nospiediet un turiet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu. Pēc noklusējuma ir ieslēgta kompresija un apsilde.
Nospiediet pogu M, lai pārslēgtos starp 3 dažādiem saspiešanas režīmiem – secību, apļveida un pilnu.
Nospiediet pogu Kompresijas līmenis, lai pārslēgtos starp 3 dažādiem kompresijas līmeņiem – min (120 mmHg), vidējo (180 mmHg), maksimālo (240 mmHg).
Nospiediet Temperatūras pogu, lai pārslēgtos starp 3 dažādiem siltuma līmeņiem: +45C, +50C vai +55C, vai pilnībā izslēgtu apsildes režīmu, ja tas nav nepieciešams vai kļūst pārāk silts.
Nospiediet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, lai apturētu vai izslēgtu saspiešanu.

Spiediena jauda, laiks un siltuma līmenis.

Aerify FLY ir 3 dažādi kompresijas jaudas līmeņi.
 
Kompresijas līmeņa izvēle ir tīri subjektīva un atkarīga no dažādām lietām, piemēram, ikru apkārtmēra, kompresijas tolerances, muskuļu sāpīguma utt. Izvēlieties kompresijas līmeni, kas jums šķiet vispatīkamākais. Kompresijai jābūt stingrai, bet ne sāpīgai.
 
Pēc noklusējuma laiks visiem režīmiem ir 20 minūtes, kas ir ieteicamais minimālais lietošanas laiks. Tomēr jūs varat viegli veikt 2 vai vairākas sesijas, ja kompresijas masāža ir patīkama.
 
Aerify FLY ikru piedurknēm ir arī integrēts sildelements, kas palīdz maksimāli palielināt kompresijas masāžas efektu. Siltums dabiski palielina cirkulāciju un var palīdzēt ķermeņa dabiskajiem atveseļošanās procesiem. Pēc noklusējuma temperatūra ir iestatīta uz +45C.
 

Kompresijas režīmi:

1. režīms — secība
 
Secīgā saspiešana. Lieliski piemērots iesildīšanai vai atveseļošanai. Vispirms piepūš apakšējo gaisa kameru, tad augšējo gaisa kameru, abas notur brīdi un tad gaiss tiek atbrīvots.
 
2. režīms – apļveida
 
Apļveida kompresija. Lieliski piemērots vieglai atveseļošanai vai masāžai. Vispirms piepūš apakšējo gaisa kameru, tad augšējo gaisa kameru, bet pirmā vienlaikus izlaiž gaisu. Pēc tam cikls atkārtojas.
 
3. režīms — pilns
 
Pilna kompresija. Lieliski piemērots intensīvai masāžai pirms vai pēc treniņa. Abas gaisa kameras vienlaicīgi piepūšas un pēc tam izlaiž gaisu vienlaicīgi. Pēc tam cikls atkārtojas.
Kontrindikācijas

Neizmantojiet Aerify Fly grūtniecības laikā vai ar jebkādiem medicīniskiem implantiem (piem., sirds elektrokardiostimulatoriem), dzīvību uzturošām medicīniskām elektroniskām ierīcēm, medicīnas elektroniskām ierīcēm. Kā arī gadījumos, ja Jums ir:

– Jebkura smaga sirds un asinsvadu slimība
– Aritmija
– Augsts asinsspiediens
– Slikta koagulācija
– Akūta plaušu tūska
– Akūtas infekcijas
– Osteoporoze
– Plaušu embolijas epizodes
– Akūts tromboflebīts
– Dziļo vēnu tromboze
– Asins recekļi
– Kaulu lūzumi vai dislokācija
– Atvērtas brūces vai iekaisums
– Smagas ādas alerģijas vai ādas infekcijas slimības
– Smaga nervozitāte, paaugstināts drudzis, krampji, spazmas, maniakāls nemiers
– Izjūtat neizskaidrojamu nogurumu
– Tiek veikta operācija vai tikko tā ir bijusi

!!! Konsultējieties ar savu ārstu, ja neesat pārliecināti, ka varat izmantot Aerify Fly