Gaisa kompresijas zābaki AERIFY STANDARD

Apraksts

Aerify pneimatiskās kompresijas zābaki profesionāliem sportistiem, amatieriem un Tev!

  • Uzlabo asins un limfas cirkulāciju
  • Paātrina muskuļu atjaunošanos pēc treniņiem
  • Ātrāk atbrīvo no uzkrātās pienskābes
  • Uzlabo sportisko sniegumu nākošajā dienā
  • Samazina pietūkumu un iekaisumu

Aerify izmanto gaisa jeb pneimatisko kompresiju, lai radītu dinamisku un efektīvu masāžu kājām. Secīgi piepildot zābaku gaisa kambarus līdz noteiktam spiedienam, tiek palielināta asins un limfas plūsma kājās, kas novērš pietūkumu un palīdz muskuļiem ātrāk atjaunoties, atbrīvojoties no vielmaiņas blakusproduktiem (pienskābes), kas rodas pēc fiziskām aktivitātēm. Uzlabotā plūsma ar uzturvielu un skābekļa bagātām asinīm ir tieši tas, kas nepieciešams muskuļiem, lai tie varētu sevi uzbūvēt no jauna.

SPIEDIENS

Aerify zābakiem var iestatīt plašu spiediena diapazonu. No 30 līdz 240 mmHg ar 8 līmeņiem (30, 60, 90, 120, 150, 180, 210, 240). Nepieciešamais spiediens ir atkarīgs no kāju apkārtmēra (piemēram, tievām kājām parasti būs nepieciešams lielāks spiediens), personiskajām vēlmēm un kompresijas tolerances. Aerify komanda iesaka sākt ar vidēju spiedienu – starp 150-180 mmHg un pēc tam regulēt spiedienu atbilstoši Tavam komforta līmenim. Sajūtai jābūt patīkamai, tomēr spēcīgai un stingrai. Ja jebkurā brīdī jūties neērti, iesakām pazemināt spiedienu. 8 kameras var arī ieslēgt un izslēgt atsevišķi, dodot iespēju izvairīties no sāpīgām vai jūtīgām kāju vietām.

Specifikācija

Svars: 5,2 KG
Spiediens:  30 – 240 mmHg
Laika iestatījumi: 1 – 90 minūtes
Spriegums: 220V/50Hz
Jauda: 65 W

Kā lietot Aerify Boots?

Aerify ir viegli lietojams – apsēdies, ieliec kājas zābakos ar vai bez biksēm, izvēlies vienu no sešām programmām, pielāgo spiediena un laika iestatījumus, nospied “start” un izbaudi! Aerify Recovery Technology ļauj pievērsties citām darbībām, kamēr notiek atjaunošanās: ieturi maltīti pēc vingrinājumiem, pārbaudi tālruni vai strādā pie datora. Vairs nav nepieciešams svīst, Tu jau esi paveicis savu darbu, tagad atpūties un ļauj Aerify darboties.

Aerify komanda iesaka veikt vienu sesiju 30 minūtes dienā, bet iespējams arī manuāli iestatīt individuālo sesijas ilgumu līdz 90 minūtēm. Ja vēlies iesildīties pirms treniņa, var pietikt pat ar 15 minūtēm augsta spiediena. Pēc treniņa izvēlies 50-60 minūšu relaksējošu kompresiju. Kamēr procedūra ir patīkama, nav ierobežojumu, cik ilgi un cik bieži lietot Aerify!

Režīmi

Izvēlies vienu no 6 režīmiem:

A: viļnveida masāža, vislabāk vieglai muskuļu atslābināšanai (piemēram, pēc garas darba dienas uz kājām)

B: secīga saspiešana, lieliska limfodrenāža un masāža pienskābes izvadīšanai (perfekta pēc intensīviem treniņiem)

C: viļņveida dubultā masāža intensīvāku muskuļu atslābināšanai (intensīvāka masāža par A)

D: pilna saspiešana – pilna spiediena masāža visos kambaros vienlaicīgi, ātrai un ļoti intensīvai masāžai (piemērots pirms treniņiem vai, ja vēlies jajust pilnu Aerify spēku)

E: programaas B + C cikls (viens no populārākajiem režīmiem starp atlētiem)

F: programma A + C + D cikls (vienkārši lieliska masāža)